Informacja

Drogi użytkowniku, aplikacja do prawidłowego działania wymaga obsługi JavaScript. Proszę włącz obsługę JavaScript w Twojej przeglądarce.

Tytuł pozycji:

Lot strzały

Tytuł pełny:
Lot strzały / Mercedes Lackey ; przeł. Leszek Ryś
Tytuł:
Lot strzały
Wariant tytułu:
Tyt. oryg.: Arrow's flight, 1987
Autorzy:
Lackey, Mercedes (1950- )
Współtwórcy:
Ryś, Leszek. Tłumaczenie
Zysk i S-ka Wydawnictwo. pbl
Wydawca:
Poznań : Zysk i S-ka. Wydaw
Rok wydania:
1994
Opis fizyczny:
333, [1] s. : rys. ; 18 cm
ISBN:
8386530332
Uwagi:
Cz. 2 cyklu o Heroldach z Valdemaru, cz. 1 pt.: Strzały królowej
Temat:
Powieść amerykańska - 20 w.
Gatunek / Forma:
Proza
Powieść
Książka
propozycja biblioteki
LDR 01110cam#a2200301#i#4500
001 0032503214757
003 KAT ŚL
005 20220805185141.3
008 991004s1994####pl#a#########|000#f#pol##
015 %a PB 1999/15091
020 %a 8386530332
040 %a WA N %c WA N %e PNN %d KAT ŚL
041 1 # %a pol %h eng
100 1 %a Lackey, Mercedes %d (1950- ). %e
245 1 0 %a Lot strzały / %c Mercedes Lackey ; przeł. Leszek Ryś.
246 1 # %i Tyt. oryg.: %a Arrow's flight, %f 1987.
260 %a Poznań : %b Zysk i S-ka. Wydaw., %c 1994.
300 %a 333, [1] s. : %b rys. ; %c 18 cm.
380 %a Proza
386 %a Literatura amerykańska
500 %a Cz. 2 cyklu o Heroldach z Valdemaru, cz. 1 pt.: Strzały królowej.
650 9 %a Powieść amerykańska %y 20 w.
655 9 %a Powieść
700 1 # %a Ryś, Leszek. %e Tłumaczenie
710 2 # %a Zysk i S-ka Wydawnictwo. %e %4 pbl
856 4 # %u https://integro.bs.katowice.pl/site/recorddetail/0032503214757 %z Rekord w katalogu OPAC WWW biblioteki %9 LinkOPAC
920 %a ISBN 83-86530-33-2 : %c zł 89000

Dokumenty przeznaczone do udostępnienia na miejscu

Sygnatura:
I 1731766
Status:
dostępna
Stan fizyczny:
dobry
Obsługiwane agendy:
Wyświetl listę
Lokalizacja:
P6
Dostępny

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim komputerze. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies